Niespokojne ruchy męża podczas snu

Witam , od jakiegos czasu mysle ze juz ponad rok mąż podczas snu bardzo sie wierci. Wykonuje identyczne ruchy jak przy stosunku, to odbywa sie niemal kazdej nocy przez co ja nie moge spac. Gdzie mam sZukac pomocy , czy to choroba? Dodam jeszcze ze maz jest zaspakajany seksualnie i nie mam pojecia w czym tkwi problem ale niepokoi mnie to

Może być to objaw tzw. seksomnii, która jest rodzajem "lunatykowania". Jeżeli powoduje to dyskomfort czy u męża, czy u Pani - proszę zgłosić się do neurologa na konsultację. Pozdrawiam.

Zaburzenia snu mogą wynikać ze stresu, przemęczenia czy trudności neurologicznych. Jeśli jednak mężowi to nie przeszkadza, czuje się wyspany i wypoczęty, warto zastanowić się, dlaczego Pani chce szukać pomocy? Być może jest w tym coś innego, co Panią niepokoi?