Niespokojne zachowanie dziecka 5 godzin po szczepieniu

moje dziecko miało dzis 1 szczepionke ma 10 tygodni, odrazu po szczepieniu zasneło , i było spokojne, ale po jakis 5 godzinach ,zrobiło sie niespokojne,strasznie plakalo ,ze niemozna bylo go uciszyc ,czy to normalne ???? dopisuje że nie ma goraczki , prosze o odpowiedz dziekuje

Milena Lubowicz

Może się zdarzyć, że dziecko jest rozdrażnione po szczepieniu, może to być ból w miejscu wkłucia. Można dziecku podać paracetamol w odpowiedniej dawce.
Pozdrawiam