Niespokojne zachowanie podczas wieczornego karmienia u 6-tygodniowego dziecka

Mój 6tygodniowy synek od kilku dni dziwnie się zachowuje. Zazwyczaj pod wieczór gdy zaczynam go karmić (Bebilon 1) jest bardzo rozdrażniony: płacze, krzyczy, pręży się i wypluwa smoczek od butelki, choć wykazuje ogromny głód. Gdy się uspokoi znowu chwyta smoczek chwilę possie i znowu jest to samo. Trwa to około 40 minut, wymęczy się i wypije podane mu mleczko i zazwyczaj robi też kupkę. Wciągu dnia pije mleko bez zarzutu, dobrze też przybiera na wadze. Co może być przyczyną takiego zachowania ?

mogą to być objawy kolki jelitowej, warto skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych objawów i ewentualnego leczenia. Pozdrawiam