Niespokojny sen i zachowanie u 9-miesięcznego dziecka

Witam.Mój 9-miesięczny synek bardzo niespokojnie śpi.Potrafi zaraz po przebudzeniu rozpłakać się, usiąść oraz wstać w łóżeczku.Zazwyczaj zasypia po wypiciu butelki z mlekiem. Ogólnie synek od początku niespokojnie sypia, podczas nocy przebudza się 2 razy .Bardzo martwi mnie takie zachowanie synka,gorąco proszę o poradę i wyjaśnienie czym może być ono spowodowane. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.