Niespokojny sen u 4,5-miesięcznego dziecka

Witam, Od dwóch tygodni nasza 4,5 miesiėczna córcia śpi w nocy bardzo nie spokojnie a mianowicie jak do tej pory chodziła spać o 22.00 , budziła się o 2.00 na karmienie , szła spać i o 5.00 karmienie , szła spać do 8.00. Tak teraz idzie spać 20.00 budzi się na karmienie 24.00 i od tej godziny robi się bardzo niespokojna podczas snu w swoim łóżeczku a mianowicie grymasi , wierzga nóżkami przes sen - tak co godzina do 6.30 bo już wstaje i jest śpiąca( trze oczka , ziewa) . Pozdrawiam, Ania

możliwe że pani je coś po południu co wpływa na mleko wieczorne i córka potem ma problemy z brzuszkiem a może ma pani mało pokarmu i dziecko jest niespokojne z głodu/ może trzeba dokarmić z butelki.