Niesprawny nerw wzrokowy po korekcji laserowej astygmatyzmu i niedowidzenia

Wiatam. Zrobiłam korekcje laserowa oczu OL 2,0/-2,5/180stopni, OP 4,0/-4,0/180stpni,astygmatyzm, niedowidzenie OP i nerw niessprawny w 50% tez w oku prawym.Pani doktor powiedział, ze po zabiegu nerw powinien powrocić do pracy i nie grozi mi wtedy całkowite niedowidzenie. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam i czy to jest prawda ponieważ i tak będę nosić okulary a zabieg był drogi.Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie jestem osobą, która może ocenić trafność decyzji. Należy jednak wierzyć w zapewnienia lekarza odnośnie konieczności operacji i jej korzystnego wpływu na Pani oczy.