Niestabilne kolano po artroskopii

Gdy sie ma niestabilne kolano czy trzeba nosic jakas opaske lub orteze?Miałem 8kwietnia artroskopie i dalej nie moge zginac kolana , czy bedzie potrzebna rekonstrukcja kolana?

Opaski i ortezy pomagają ustabilizować staw. Jednak należy przede wszystkim wzmacniać mięśnie, które ten staw stabilizują. Co do zabiegu, to powinien się wypowiedzieć ortopeda, który Pana zbada.