Niestabilny poziom TSH u 29-latki

Co jakiś czas czas powtarza się u mnie problem dotyczący poziomu TSH. Za każdym razem, gdy robię badania, wynik jest znacznie poniżej normy, ale nie na tyle, aby rozpocząć leczenie. Na wizycie sprzed 1,5 roku miałam TSH 0,0008 i brałam tabletki. Teraz 0,242, ale lekarz twierdzi, iż musi być

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto rozszerzyć diagnostykę o oznaczenie poziomu hormonów tarczycy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.