Niestrawność a picie nalewki orzechowej

Czy warto na niestrawność napić się nalewki orzechowej, którą oferuje babcia?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Nalewka orzechowa posiada pewne właściwości niwelujące dolegliwości bólowe z przewodu pokarmowego. Każdy organizm reaguje jednak na tego typu domowe specyfiki trochę inaczej, dlatego warto spróbować i zobaczyć czy dolegliwości ulegną zmniejszeniu.