Nieświadome spożywanie alkoholu w ciąży

pilam w cioazy nie wiedzac ze w niej jestem pilam mocne trunki w sporej ilosci codziennie wieczorem codziennie przez 5 tyg nagle okazalo sie ze jestem w ciazy jestem zdruzgotana czytalam o fas wiec wiem ze moje dziecko bedzie chore ta mysl mnie przerasta nie moge spac ciagle placze co ja mam zrobic...

Lek. Tomasz Budlewski

Nie u wsyztskich dzieci występuję FAS, natomiast jeśli do szło do powikłań to niestety ale nie jest Pani w stanie już nic zrobić, jedynie dbać by reszta ciąży przebiegła jak najbardziej prawidłowo. Proszę skontaktować się z psychologiem, stres nie jest korzystny w ciąży. Proszę być pod stałą opieką lekarza i poddawać się zalecanym badaniom.