Nieświeży oddech i bóle brzucha

witam mam bardzo nie swierzy oddech nic mi nie pomaga taki jak zglinizna zepsutym jajkiem do tego bule brzucha takie napady jak ten brzuch mnie zaczyna bolec to ten oddech jest gorszy gozej smierdzi i mam tak ze nie moge kupki zrobic a jak mnie przstanie bolec to mam ten okropny oddech mialem gastroskopie wyszedł refluks żołądkowo-przełykowy badania na labrie i helikobakter nic nie wyszlo ale najdziwniejsze jest to ze tylko mi pomaga metronidazol ale zbyt czestko go bralem i przestał tak dzi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie objawy mogą być wynikiem choroby refluksowej ale takze np uchylkow przełyku. Zalecam kontrole gastroenterologiczna i stałe leczenie choroby refluksowej. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowny Panie - powinien Pan zgłosić sie do dobrego gastrologa - on ustali prawidłowe leczenie.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków