Nieświeży oddech i bóle przełyku

od dawna borykam się z przykrą dolegliwością delikatnie mówiąc nieświeżego oddechu. Dbam o higienę jamy ustnej z zębami też jest wszystko w porządku. Często dokuczają mi bule przełyku i dziwny smak w ustach. Nieprzyjemny zapach nasila sie gdy jestem głodna chociaż nie zawsze.

Milena Lubowicz

Dolegliwości mogą być związane z refluksem żołądkowo-przełykowym. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zbierze dokładny wywiad i zdecyduje o leczeniu.
Pozdrawiam