Niesymetryczna twarz u 16-miesięcznego dziecka

moja córka 16 listopada skończy 16 miesięcy i po ostatniej wizycie w poradni rehabilitacyjnej p. doktor stwierdziła że jej twarz jest nadal asymetryczna. jedna połowa jest lekko niżej od drugiej - jest to pozostałością po asymetrii ułożenionej z kręczowym ułożeniem głowy z którego córka dopiero wyszła. błagam o poradę gdzie sie mam udać. dostaliśmy skierowanie na serię masaży które zaczniemy w połowie listopada jednak nie wiem czy to jak narazie wszystko? proszę o porady

w Krakowie i Berlinie jest instytut czaszki czy coś takiego i tam można zrobić i kupić specjalne kaski do kształtowania głowy. Teraz jeśli nie jest to duża asymetria wystarczy odpowiednie układanie do sny, ćwiczenia i masaż.