Niesymetryczne ułożenie ud podczas leczenie

Szanowni Państwo, przy siedzeniu i leżeniu jedna z moich nóg (lewa) słabiej "przylega" do podłoża niż noga prawa. Jest to zwłaszcza zauważalne przy kości udowej. Jaka może być przyczyna takiej sytuacji i ewentualnie jakie badania należy wykonać, żeby się tego dowiedzieć. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakis uraz? Jakieś złamanie kończyny dolnej? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.