Nieszczęśliwa miłość w związku małżeńskim

Mam problem mam męża od 2 lat w związku jesteśmy w sumie 10 lat i jestem z nim nieszczęśliwa od samego początku wszystko się walilo ale już teraz nie daje sobie z tym rady wyzywa mnie od szmat i kur.. przed ślubem już podnosił na mnie rękę anigdy nigdzie nie mogłam wyjść że znaomymi a jak wyszłam poczułam ulgę ale za to on wyrzucił mnie z domu a później zrobił scenę przed moimi rodzicami ze jestem najgorsza zostałam ze wszystkim sama nie mam wsparcia w nikim a on przyjeżdża i mówi ze się zmieni

Witam,
Proponuję zastanowić się nad tym, czy pani kocha swojego męża, zwłaszcza po tym, co pani od niego usłyszała na swój temat.
Zawsze też pozostaje opcja skorzystania z porady terapeuty małżeńskiego.
Pozdrawiam

Szanowna Pani,
czego nie ma na wejściu, nie może być na wyjściu - to a propos zmiany zachowania Pani męża. Z tego co Pani pisze związek jest trudny.
Proszę zastanowić się przede wszystkim nad tym czy chce być tak traktowana? I czy taki model związku jest dla Pani zadawalający?

Myślę, że warto byłoby zasięgnąć konsultacji u specjalisty profesjonalnie zajmującego się pomaganiem ludziom, czyli psychologa w Pani miejscu zamieszkania, do czego życzliwie zachęcam!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl