Nietrwała erekcja u 20-latka

Problem ze wzwodem. Do rzeczy. Mam 20 lat, około miesiąc temu zacząłem współżycie seksualne. Wcześniej regularnie się masturbowałem i nie miałem żadnych problemów z erekcją. Utrzymywała się długo, i cały członek podczas erekcji był twardy. Przy pierwszej próbie seksu penis nie stanął mi w ogóle. Ponoć to normalne, więc nie przejmowałem się. Ale teraz(po miesiącu) penis "staje" ale erekcja nie jest trwała, czasem jej nie ma, żołądź często nie jest do końca twarda. Proszę o pomoc/ poradę.

Dzień dobry.

Jak sam Pan napisał, dopiero zaczął Pan współżycie, więc kilkakrotne niepowodzenia ze wzwodem nie są wskazaniem do niepokoju. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie pisze Pan nic o Pana partnerce/kach, której/ych rola we współżyciu (i nie tylko) nie jest bez znaczenia. Możliwe, że, chcąc dobrze wypaść, podchodzi Pan do współżycia zadaniowo, co również nie sprzyja utrzymaniu właściwej erekcji.

Pozdrawiam.