Nietrzymanie moczu u 3,5-letniego dziecka

Dzień dobry, moja 3,5 letnia córka ma problem z nietrzymaniem moczu w czasie dnia. Oto jej wynik badania ogólnego moczu: Barwa jasnożółta, odczyn kwaśny, C.właściwy 1.025, Białko (-) nieob., Cukier (-) nieob., Urobilinogen bz., Bilirubina bz, Ciała ketonowe bz, Krew bz, Nabłonki pł 0-2 w wp, Krwinki białe 0-3 w pw, Krwinki czerwone św 0-1-2 wpw, Składniki mineralne i inne: nielicz bakt w pw. Czy powyższe wyniki mogą świadczyć o jakiejś infekcji?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie ma cech infekcji. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu lekarz określi konieczność udania się do lekarza urologa dziecięcego.