Nietypowa skóra głowy i przetłuszczające się włosy

Witam, mam problem z moją nietypową skórą głowy. Mianowicie jest ona mieszana - z tyłu głowy przy szyi włosy bardzo się przetłuszczają, od razu po myciu to widać! Reszta głowy to raczej sucha skóra i suche włosy. Myślałam że to kwestia nieodpowiedniego spłukiwania, jednak dokładniejsze spłukiwanie nie złagodziło sprawy. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwieerdzić co jest powodem Pani dolegliwości i sugeruję kontakt z dermatologiem.