Nietypowy ból głowy u 39-latki

witam, wczoraj wieczorem poczulam nagly bol glowy - ucisk dookola czaszki i krotko po tym zaczelo mi szumiec w lewym uchu. dzwiek zblizony do syczenia, jak przy otwieraniu butelki z gazowanym napojem. mialam nadzieje, ze w ciagu nocy to przejdzie, ale jeszcze sie nasilo. dodatkowo wyrazenie pogorszyl mi sie sluch na tym uchu. Mam 30 kilka lat, chorob przewleklych brak. Czy moze to byc cos groznego? z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Przedstawione przez Panią objawy są dosyć niepokojące, proszę zgłosić się na wizytę do lekarza POZ.