Nieudane stosunki u 21-latka

Witam,mam 21lat , stałą, pierwszą partnerkę seksualną, nasze życie seksualne było udane, do czasu odbycia klasycznego stosunku( podczas wszelkich form pieszczot,seksu oralnego było ok) - jednak w dniu planowanego "pierwszego razu" zawiodłem i od tamtej pory borykam się z trudnościami typu; za szybko dojdę, opada mi penis w trakcie,w ogóle z nerwów się podniecić nie mogę.. owszem bywają udane stosunki.. ale proporcje są na moją niekorzyść niestety, co robić? z dziewczyną mamy zamieszkać.zależy mi

Witam, stres podczas stosunku nie sprzyja sukcesowi. Zachęcam do wizyty u seksuologa, przyjrzy sie Pana problemom i pomoże czerpać satysfakcję z bliskości. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Zazwyczaj same mijają one z czasem, rosnącym doświadczeniem, dobrą relację z partnerką i pozytywnym nastawieniem. Bardzo możliwe, że brakuje Panu tego ostatniego i rzeczywiście przyczyną problemów (a właściwie samym problemem!) jest Pana stres, napięcie, zadaniowe podejście do seksu, spodziewanie się "porażki" itp. Zachęcam do lektury licznych książek poradnikowych dot. męskiej seksualności i seksu w związku. Może Pan także skorzystać z osobistej konsultacji z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!