Nieustająca krytyka osoby niepełnosprawnej

Chcialem cos zmienic w swoim zyciu,jestem osoba niepelnosprawna ,nie moge pracowac dopoki nie bede mial stala rente zakaz pracy,poszedlem na warsztaty,ale tam okazalo sie ze nie dla mnie oraz ze tam zli ludzie sa,skarza, kierowniczce ,,posniej poszedlem na kurs szkolenia.Nie potrafie przeciwstawic sie ,ciagle mnie pomiataja, krytykuja

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zachęcam do podjęcia psychoterapii i przyjrzenia się przyczynom niepowodzeń w podejmowaniu aktywności i działania na rzecz pracy. Zmiana, wzrostu poczucia własnej wartości i sprawstwa ma szanse przyczynić się do sukcesu w relacjach interpersonalnych i poszukiwaniu drogi zawodowej.