Nieustające bóle brzucha - co robić?

Witam, mam problem z brzuchem, a mianowicie z bólem brzucha. Od bardzo długiego czasu ciągle mnie boli, mam uczucie jakby on był strasznie ciężki, nie mam apetytu ani na nic ochoty. Chodziłam na badania, miałam badana krew i dokładne usg. Mieszkam w Anglii i tutaj jest trochę problem, bo za bardzo lekarze nie przejmują się pacjentem. Badania wyszły ponoć dobrze i lekarz powiedział mi, że teraz to on już nie wie jakie ma mi badania zrobić, że za bardzo nie może mi pomóc. Dlatego proszę o pomoc. Mam 21 lat i bardzo mi dokuczają te bóle. Dodam jeszcze, że jestem osobą nerwową i bardzo się wszystkim przejmuję.

Witam serdecznie,

Trudno jest stwierdzić, jaka może przyczyna Twoich dolegliwości, nie znając dokładnie ich charakteru.
Brak apetytu i ból brzucha może mieć podłoże psychogenne. Emigracja to dla większości osób potężna dawka stresu.  Dolegliwości bólowe mogą maskować depresję, wówczas mogłyby pomóc Ci leki przeciwdepresyjne. W tej sytuacji byłoby dobrze, gdybyś skonsultowała się u psychiatry.

Staraj się poszukiwać wsparcia i pomocy wśród bliskich osób. Nawet jeśli jesteś osamotniona w miejscu, gdzie aktualnie mieszkasz, internet daje Ci ogromne możliwości nawiązania kontaktu z bliskimi w kraju.

Serdecznie pozdrawiam