Nieustające bóle i kłucia jajników

Witam, mam problem mianowicie: od wczoraj popoludnia boli mnie, nir tyle co boli ale tak jaby doskwiera czasem daja o sobie znac jajniki i okolice bikini. Normalnir moge funkcjonowac, jesc, chodzic, nic mi nie dolega tylko w okolicach bikini takie swedzenie a czasem malutkie uklucie jajnikow, i tak mysle ze to moze nic powaznego bo jestem na urlopie i kolo mnie pokazuja sie czarne scenariusze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli dolegliwości nie ustąpiły proszę skonsultować się z ginekologiem.