Nieustające ciągi alkoholowe

Witam. Jestem alkoholiczką mającą coraz częściej ciągi. Wiele lat temu uczestniczyłam w AA, po czym nie piłam 7lat, ale problem powrócił. Piję coraz częściej, z coraz gorszymi skutkami. Mam 63 lata, mieszkam w Opolu. Proszę poradzić mi, gdzie mam się udać po pomoc, możliwie mało płatną, gdyż jestem już emerytką o niskiej emeryturze

Proszę zgłosić się najbliższej poradni leczenia uzależnień. Skoro uczestniczyła Pani w AA i 7 lat nie piła, to świetnie Pani wie co należy zrobić. Koniecznie terapia i mitingi AA.
Pozdrawiam ciepło.