Nieustające drętwienia dłoni, rąk, ramion i nóg w nocy

Witam, chcialabym zapytac o nie ustajace juz od jakiegos miesiąca drętwienie dłoni, rąk, ramion i nóg w nocy. Często wybudza mnie to w nocy, ponadto kupilam sobie kompleks witami, bo sądziłam, ze to może niedobór magnezu, żelaza itp, ale nic nie ustąpiło. Nadmienie, ze nie pracuje fizycznie i równiez nie mam pracy siedzącej, tj np w biurze, jestem pracownikiem socjalnym, wiec raczej jest równowaga pomiedzy chodzeniem a siedzeniem :)

Przyczyn może być wiele. Od niedoboru wapnia i tężyczki po poważniejsze schorzenia. Proponuję nie leczyć się na własną rękę, a udać na konsultację do internisty i wykonać na początek podstawowe badania. Dalsze postępowanie i ewentualną diagnostykę zleci Pani specjalista.