Nieustające nudności przy stosowaniu Mercilonu

Witam! Biorę tabletki antykoncepcyjne Mercilon, mam po nich straszne nudności, które trwają praktycznie cały dzień. Bardzo źle się po nich czuję, wcześniej brałam Yasminelle przez rok, ale ginekolog stwierdził, że trzeba zmienić bo bardzo bolały mnie piersi. Dzisiaj powinnam wziąć 5 tabletkę z blistra, ale te nudności już mnie wykańczają i cieżko mi normalnie funkcjonować. Co robić?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli działania niepożądane są dla Pani nie do zaakceptowania to należy odstawić tabletki i zmienić je na inne.