Nieustające piszczenie w uszach

Od ok 6 tyg mam tz. piszczenie(nieustające) w uszach, ciśnienie mam dobre 120/75 byłem laryngologa powiedział że uszy mam czyste .Powiedział też że nie wiadomo skąd u niektórych biorą się takie piski .
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Proszę więcej informacji o sobie,wiek,przebyte choroby, używki,nałogi Czy była robiona audiometria ,VENG etc???