Nieustający ból głowy i senność po wypadku samochodowym

Witam W piatek 2.10.2015 mialam wypadek samochodowy w drodze do pracy. Sprawca kolizji uderzył w tyl pojazdu. W wyniku czego uderzylam glowa w fotel przedemna. Bylam pasażerem siedzacym z tyłu. Na pogotowiu dostalam skierowanie do neurologa. Na badaniu rtg stwierdzono malego krwiaczka. Neurolog skoerowal mnie pilnie na badanie tomografem bez kontrastu. Jednak nie dostalam zwolnienia l4. Czy moge pracowac ? Bol glowy nie ustaje i od wypadku ciagle jestem senna i mruze oczy. Co mi jest?

W przypadku bólu głowy po urazie niezbędne jest badanie przedmiotowe i badanie TK głowy w korelacji ze zgłaszanymi objawami i dolegliwościami.
Badanie rtg jest badaniem które okazje kości, po urazie jest wykonywane celem oceny ewentualnych złamań i pęknięć.