Nieustający ból głowy w okolicy skroni

18 lat, posiadam nieustający ból głowy w okolicach skroni od ponad roku. Czuję się, jakbym miał zlasowany mózg, coś na zasadzie przesiadywania przy komputerze całego dnia... Jestem zmęczony każdego dnia, miałem robioną tomografię, EEG NMR, nic nie wyszło, nie wiem co robić.

Należy ustalić z jakiego typu bólem głowy mamy do czynienia jest sporo różnych możliwych schorzeń: napięciowy ból głowy, naczynioruchowy ból głowy, ból głowy Łucji Frey, migrenowy ból głowy ,klasterowy ból głowy itd Są kanony leczenia ale zależy co rozpoznamy, radzę udać się do dobrego neurologa.