Nieustający ból podbrzusza. Jaka przyczyna?

  Mam problem, ponieważ 6 dni przed okresem bolał mnie brzuch, tak samo jak na okres, potem w czasie miesiączki również. Teraz jestem 2 tygodnie po okresie i nadal jest ból, który promieniuje na plecy. Robiłam badania moczu i wyszło tylko od 6 do 8 krwinek czerwonych. Dostałam leki, gdzie ból nadal jest. Czego to może być przyczyną?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pani dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym nerek, jednakże aby to stwierdzić konieczne jest badanie fizykalne i całościowa ocena badań dodatkowych.

Należy stosować zalecone leczenie przez cały czas określony przez lekarza, a także pozostać pod kontrolą lekarza prowadzącego.

Redakcja abcZdrowie.pl