Nieustający katar u dwulatka

Mój 2-letni synek od dwóch miesięcy ma nieustający katar.Lekarz zaleciła badanie krwi które wykazały podwyższone eozynofile,stwoerdzając że albo ma nawrót pasożytów(rok wcześniej z kału wyszła glistnica) albo idzie to w kierunku alergii(genetycznie obciążony,ja -mama,alergik).Miałam usuwany w dzieciństwie 3 migdał.Ponieważ zyrtec synowi nic nie pomaga ani żadne inne specyfiki czy jest badanie które ewentualnie wykazałoby "problem" z trzecim migałem?Syn strasznie się męczy,ciągle zatkany nos.

Badanie krwi ige swoiste immunocap isac 112 antygenow z 56 alergenów pokarmowych i wziewnych. Wyjdzie na 100 procent. Laboratorium alab. Tyle że droższe. Ale wystarczy raz zrobić