Nieustający pisk w uszach po urazie głowy

Witam, mój tata 52l. doznał urazu glowy w wyniku upadku z wysokości 4 metrów z dachu. Lekarz po wszystkich badaniach lekarz nie stwierdził żadnych skutków ubocznych. Po wypadku tata narzeka na nieustający pisk w uszach od chwili wypadku konsultował się z laryngologiem który stwierdził ze wszystko jest porządku. Wypadek był 2 lata temu a piszczenie w uszach nie ustąpiło. Pozdrawiam

Uraz mógł spowodować uszkodzenie ślimaka którego skutkiem jest utrzymujący się pisk. W celu oceny funkcji ucha wewnętrznego niezbędne jest wykonanie specjalistycznych badań w Poradni Audiologicznej.