Nieustanna, wysoka gorączka i złe wyniki krwi

Witam od tygodnia męczę sie z gorączką która wahała się na początku do 39,5 teraz najwyżej do 38.1 ale to już 7 dzień, żadnych innych objawow, lekarze twierdzą ze wirusówka, badania krwi wyszly zle leukocyty 3,0 tys/µl 4 - 10 RDW-CV 16,0 % 11,6 - 14,8 neutrofile % 32,9 % 40 - 70 limfocyty % 51,1 % 20 - 45 monocyty % 12,1 % 2 - 10 neutrofile # 1,00 tys/µl 2,5 - 7 gran. kwasochł.# 0,07 tys/µl 0,1 - 0,5 Co one oznaczają? czy jest bardzo źle?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Podwyższona temperatura ciała może mieć związek z obniżoną ilością krwinek białych - leukocytów. Niepokojąca w tym przypadku jest szczególnie obniżona bezwzględna liczba neutrofili. Konieczne w tym wypadku jest przeprowadzenie dokładniejszego badanie - morfologii krwi z ręcznym rozmazem (gdyż analizatory automatyczna na którym zapewne wykonywane było badanie są obarczone pewnym ryzykiem błędu) oraz wykluczenie procesów rozrostowych układu krwiotwórczego. Proszę nie zwlekać z dalszą diagnostyką.