Nieustanna zgaga u 21-latki

Witam. Mam 21 lat. Od 15 roku życia zaczęła się u mnie zgaga. Mam ją do teraz bez leków na zgagę nie daje rady bo atakuje codziennie. Odczuwam bóle w klatce piersiowej i pieczenie. Doskwiera mi też uczucie kluski w gardle. Ból w dolnej częsci piersi. Nie byłam jeszcze u gastrologa, mój lekarz nie chce wystawić mi skierowania tylko leczy lekami które mało pomagają.

Cierpi Pani na chorobe refluksowa przełyku. Powinna Pani udać się do gastroenterologa. Być może należy rozważyć u Pani leczenie operacyjne- laparoskopową fundoplikację Nissena, która na stałe może zlikwidować Pani problem.