Nieustanne bóle głowy, zmęczenie i brak chęci do życia

Od poltora roku mam codzienne bole glowy, bywaly dni w ktorych bolu nie bylo, ale pozniej bol pojawial sie z dwukrotna sila. Rozne tabletki, zadne nie pomagaly. Mam takze dretwienie rak, czasami mrowienie twarzy, trudnosc z zapamietywaniem i koncentracja. Czeste zmeczenie i brak checi do zycia. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Początkowo proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby można byłoby skierować do odpowiedniego specjalisty. Być może konieczna będzie wizyta u neurologa/psychiatry.