Nieustanne mdłości po jeździe autobusem

Droga Pani Doktor, Od jakiegoś czasu męczą mnie nieustanne mdłości, które zaczęły się od nieprzyjemnej jazdy autobusem (miesiąc temu).Od tego czasu za każdym razem gdy mam gdzieś jechać zaczynam się denerwować że zwymiotuję- przez co po chwili rzeczywiście mnie mdli. Problem w tym że od kilkunastu dni mam takie ,,błędne koło" gdy tylko mam wyjść z domu- na uczelnie, zakupy itp.Ostatnio chodzę też na rozmowy kwalifikacyjne które są koszmarem.Przez to właściwie boję się wyjść z domu. Jakiś pomysł?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Szanowna Pani, dolegliwości, które Pani odczuwa mają charakter psychosomatyczny i są objawami zaburzeń lękowych. Najlepszą metodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia. Jeśli zgłosi się Pani do psychiatry, to ten przepisze Pani leki przeciwlękowe, które być może dadzą pewną ulgę, ale nie wyleczą przyczyny. Adresy zaufanych psychoterspeutów w podejściu integratywnym Metasystemowym znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl