Nieustanne pocenie się pod pachami

Pocenie pod pachami Prawie ciągle pocę się pod pachami, jedynie jak śpię to nie. Pocę się jak oglądam jakiś ciekawy film, rozmawiam z przyjaciółmi, jestem w kościele lub w szkole po prostu ciągle. Wcale się nie stresuję czy coś w tym stylu, mam 18 lat i nie wiem z czego to może wynikać. Dodam jeszcze że pocę się tylko i wyłącznie pod pachami, w w.w. sytuacjach. Jak jest wysiłek fizyczny to wszystko normalnie jest, wiadomo że się pocę, ale tak bez niczego, dlaczego? proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierna potliwość może być związana z procesem dojrzewania. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.