Nieustanny ból głowy na skroniach

Witam mam prawie 20 lat, od jakichś 4 dni prawie nieustannie boli mnie głowa (na skroniach), co to moze znaczyć. Miałam juz tak w wakacje (czerwiec-wrzesień) że prawie codziennie bolała mnie głowa, dzień bez bólu był dla mnie jakimś wyjątkiem, później mi przeszło no i zaczęło sie znów chyba w niedziele, dodam tylko ze mam ciśnienie w normie. Czy może być spowodowany ten ból? Jestem już zapisana do neurologa ale dopiero na 8 kwietnia

Witam! Opisany ból najprawdopodobniej jest tzw. bólem napięciowym, który nie wynika z istnienie żadnej innej jednostki chorobowej. Jest to najczęstszy, niegroźny rodzaj bólu głowy który ustępuje zazwyczaj w ciągu kilku dni. Proszę wspomagać się ogólnodostępnymi lekami przeciwbólowymi. Gdyby dolegliwości się nasiliły należy udać się do lekarza POZ.