Nieustanny ból promieniujący do łydki

Witam. Od około miesiąca zaczęła boleć mnie kostka w lewej nodze, od tygodnia ból przeszedł również na prawą.Jest to nieustanny ból promieniujący do łydki. Badanie krwi, mocz, Ob,cholesterol, dna moczanowa ; w normie. Od 12-stego roku życia mam skrzywiony kręgosłup. Nie pije alkoholu, papierosy pale okazjonalnie. Tabletki przepisane przez lekarza POZ, nie pomagają (DicloDuo).

Dzień dobry,

Czy ból pojawił się samoistnie czy może go Pan powiązać np z jakimś urazem? Proponuję skonsultować się z fizjoterapeutą, który pracuje terapią manualną, aby ocenił wszystkie struktury i rozpoznał przyczynę dolegliwości bólowych. Na co dzień polecam kinesiotaping zamiast tabletek przeciwbólowych.

Pozdrawiam serdecznie.