Nieustanny ból zęba pomimo leczenia kanałowego

Miesiac temu zaczal bolec mnie zab przy mocniejszym przygryzaniu. Udalem sie do stomatologa by leczyc go kanalowo. W domu sprawdzilem ktory mnie zab boli. Ogolem leczenie kanalowe bylo rozlozone na 3 wizyty, wczoraj byla ostatnia, a zab nadal boli tak samo jak bolal. Stomatolog ogolem mi mowil ze zab powinien przestawac bolec juz po 2 wizycie. Wiem ze minal tylko 1 dzien od ostatniej wizyty ale ja nie widze zadnej roznicy i watpie by to przeszlo. Co robic? :(

Nie podaje Pan, który to ząb - jest to dość istotne. Jeśli w okolicy OKW toczył się stan zapalny to dolegliwości mogą się jeszcze jakiś czas utrzymywać - po leczeniu wszystkie tkanki muszą się zagoić. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. W razie wątpliwości najlepiej udać się do lekarza, który zabieg przeprowadzał - być może konieczne będzie wykonanie CT w celu poszukiwania kanałów dodatkowych (? ).