Nieustanny płacz u 13-miesięcznego dziecka

Witam. Mam 13 Miesięczna córkę która cały czas płacze. Ze wszystkiego jest niezadowolona. Potrafi płakać nawet podczas zabawy czy noszenia na rękach. Nawet dzień zaczyna od płaczu. Rozwija się prawidłowo, jest bardzo mądra, na nic nie choruje. Była taka od narodzin, ciągle łudzilismy się ze to w końcu minie, jednak nie minęło. Lekarz rodzinny zignorował problem. Do tego dochodzi płytki sen wstawanie co chwile w nocy. Bardzo proszę o pomoc. Jestem juz tym wykończona.

należy zgłosić się do neurologa , zrobić EEG, . Można tez podać dla sprawdzenia coś przeciwbólowego (Paracetamol) może ją ciągle coś boli?