Nieustanny smutek i problemy ze snem

jestem ciagle smutny nie potrafie sie smiac jak kiedys wszystkim sie przejmuje mam problemy ze snem ostatnio nie spalem 2 noce pocilem sie ciagle co mi jest?

Witam,

Pana opis wskazuje na zaburzenia nastroju, dokładniej jego obniżenie. Może się Pan skontaktować z psychoterapeutą lub psychologiem, który pomoże ocenić, czy potrzebne jest leczenie farmakologiczne czy wystarczy terapia. Specjalistów znajdzie Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w prywatnych gabinetach.

Pozdrawiam
Ewa Czernik