Nieuzasadniony lęk i uczucie złości w wyniku nawiązania kontaktu wzrokowego

dzień dobry Mam pytanie czuje nieuzasadniony lęk a kiedy wchodzę w kontakt wzrokowy z ludzmi to otwierają mi sie szeżej oczy i nozdrza i czuje przy tym złość bezwarunkowy odruch

Witam,

Od jak tak się dzieje? Czy wiążesz to z jakimś wydarzeniem? Czy coś ostatnio zmieniło się w Twoim życiu? Pytam, bo opis sprawy może mieć wiele wyjaśnień.

Pozdrawiam