Niewidoczny guz na czole a ból głowy

dzień dobry :) . ja chciałam zapytac , ponieważ mam już od miesiąca tak jakby guza na czole ale tego nie widać tylko czuć jak się dotyka . czasem boli mnie głowa .. dziękuuje pozdrawiam :)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proces wchłaniania się''guza'' wymaga czasu. Często w wyniku przejściowego stanu zapalnego w miejscu uderzenia wytwarza się zgrubienie , które nie znika do końca, pozostawiając wrażenie ciągłego guza. Jeżeli obecności zmiany towarzyszą jakieś niepokojące objawy tj. nudności, wymioty, zawroty głowy konieczna jest wizyta u lekarza.