Niewidoczny pęcherzyk ciążowy a ciąża pozamaciczna

Witam jestem w 5tyg ciazy i 4dniu dzis bylam na usg i lekarz nie widzi zarodka tzn pecherzyka ciazowego ost miesiaczke mialam 3.10.14r a cykl mam co 31dni . Kolejne usg mam za tydzien,czy powinnam sie obawiac ze cos jest nie tak np ciaza pozamaciczna???bardzo sie denerwuje bardzo prosze o odpowiedz

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć, oczywiście może być to wczesna ciąża albo ciąża pozamaciczna. Niestety musi Pani poczekać na kolejne usg, dopiero ono wyjaśni problem.
Pozdrawiam

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Tak wczesna ciąża może nie być jeszcze widoczna w usg. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa.