Niewielka ilość brązowego śluzu na przełomie 5-6 tygodnia ciąży

Witam, Jestem na przełomie 5-6 tygodnia ciąży. Dwa dni temu byłam u lekarza i USG wykazało CRL:3,1mm oraz lekarz zauważył bicie serduszka. Od 4 tygodnia zażywam 2xdziennie Duphaston. Dziś po raz pierwszy zauważyłam niewielką ilość brązowawego śluzu na bieliźnie. Co to może oznaczać? Czy to oznacza poronienie?

Piotr Pilarski

Nie, taki śluz może się pojawiać w związku z przekrwieniem narządów rodnych w czasie ciąży.

Pozdrawiam.