Niewielka ilość klarownej treści podbarwionej żółciowo w gastroskopii

Bardzo proszę o interpretację gastroskopii: w świetle narządu niewielka ilośc klarownej treści podbarwionej żółciowo, błona śluzowa żołądka w okolicy dna zaczerwieniona z pojedynczymi drobnymi nadżerkami krwotocznymi, w okolicy kąta żołądka ostro odgraniczone zaczerwienienie 3mm średnicy, w okolicy przedodźwiernikowej nieznaczny obrzęk śluzówki, test ureazowy dodatni Dziękuję,

Na końcu wyniku powinny znaleźć się wnioski, lekarz wykonujący badanie powinien je podsumować, myślę, że część tego wyniku nie została przez Panią przepisana. Podejrzewać można zapalenie błony śluzowej żołądka z obecnością bakterii H. pylori. Dodatkowo możliwe, że lekarz widział także owrzodzenie. Z pewnością dostałą Pani leczenie i zalecenia, do których należy się zastosować.