Niewielka ilość krwi w nasieniu

Mam 23 lata, dziś w moim nasieniu pojawiła się mała strużka krwi. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie zauważyłem, nie czuję żadnego bólu ani nawet dyskomfortu. Od 4 miesięcy biorę lek Seronil, bo cierpię na zaburzenia lękowe. W działaniach niepożądanych ponoć rzadko acz występuje krwawienie z narządów płciowych. Krew pojawiła się zaraz po wzięciu długiego ciepłego prysznicu. Czy to może być jakiś poważny objaw?

Witam! Biorąc pod uwagę wiek można powiedzieć, że przyczyną może być działanie niepożądane ze strony stosowanego leku lub zapalenie gruczołu krokowego. Ta pierwsza jest mało prawdopodobna. Fluoksetyna częściej może powodować zaburzenia funkcji seksualnych niż krwawienia, ale w tej chwili nie można tego wykluczyć. W przypadku przyczyny zapalnej, aby powiedzieć coś więcej konieczne jest badanie per rectum i ewentualne badania dodatkowe. W związku z tym jeśli nastąpi powtórny epizod krwawienia konieczna jest wizyta u urologa w celu dokładnego badania i ustalenia przyczyny. Pozdrawiam serdecznie!