Niewielka ilość krwi wydobywająca się z odbytu

Mam 23 lata i na nic nie choruje. Ostatnio zauważyłam jednorazowo niewielką ilość krwi na papierze toaletowym i na stolcu. Dodam że krew była świeża o barwie żywoczerwonej. Stolca oddaje 2-3 razy w tygodniu. Czytałam już trochę w internecie co może byc powodem tej krwi jednakże nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Proszę o pomoc;)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, szanowna pani powodem może być krwawienie z końcowego odcinka przewodu pokarmowego. W celu dokładne diagnostyki Konieczne jest wykonanie rektoskopię lub kolonoskopii. Pozdrawiam