Niewielka ilość spermy na ręku a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Mam trochę wątpliwości co do pewnej sprawy. Otóż masturbowałem się ok. godz 13, wytrysk był na rękę. Wytarłem ją chusteczką. Koło godz. 14.30-15 zacząłem robić dobrze mojej dziewczynie tą samą ręką. Zaznaczę, że po wytarciu ręki nie było już widać spermy ( nie wiem, czy tam była, nie była dostrzegalna gołym okiem ) Moje pytanie to czy moja dziewczyna mogła zajść w ciążę ? Po jakim czasie nasienie w takiej sytuacji wysycha ? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju. A propos ostatniego pytania: w takich warunkach plemniki przeżywają maksymalnie do kilku minut.